
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Length | 3.2 mm |
| Termination | Convex |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Pins | 8 |
| Resistance | 470 Ω |
| Temperature Coefficient | 400 ppm/°C |
| Number of Resistors | 4 |
| Circuit Type | Isolated |
| Packaging | Reel |
| Depth | 1.6 mm |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| Number of Terminals | 8 |
| Terminal Pitch | 800 µm |
| Military Standard | Not |
Stock: 28
Distributors
pcbx
Unit Price$0.09404
Ext.Price$0.09404
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09404 | $0.09404 |
| 10 | $0.04129 | $0.41290 |
| 50 | $0.02644 | $1.32200 |
| 100 | $0.01693 | $1.69300 |
| 500 | $0.01060 | $5.30000 |
| 1000 | $0.00940 | $9.40000 |
| 3000 | $0.00807 | $24.21000 |
| 5000 | $0.00693 | $34.65000 |
| 10000 | $0.00624 | $62.40000 |
